Kim jest autorka?

Witaj,

Nazywam się Agata Klima-Nowak. Jestem blogującym adwokatem.

adwokat Agata Klima-Nowak

“Siedzę” w zawodzie już dobrych parę lat.

Od 2005 roku pracowałam w Kancelarii Radcy Prawnego, a następnie w Kancelarii Adwokackiej w Szczecinie, gdzie zajmowałam się w szczególności sprawami z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego.

Teraz jestem “na swoim” – prowadzę Kancelarię Adwokacką Agata Klima-Nowak i pomagam ludziom, którzy – w związku z prowadzeniem działalności zawodowej i gospodarczej – muszą mieć do czynienia z przepisami prawa, sądami czy organami administracji.

Ponadto obsługuję osoby, które pragną mądrze, korzystnie i bezpiecznie zarządzać swoim majątkiem – nieruchomościami, wierzytelnościami i innymi dobrami.

Moja rola nie ogranicza się do „chodzenia do sądu”. Wszystkie zlecone czynności wykonuję z zaangażowaniem, szukając skutecznych rozwiązań, które zapewnią moim klientom zamierzony efekt, a także bezpieczeństwo.

Mieszkam i pracuję w Szczecinie – to moje centrum zarządzania światem. Całym światem!

Jeśli prowadzisz spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością lub zamierzasz ją założyć i potrzebujesz wsparcia, napisz do mnie na: adwokat@akn.szczecin.pl

Zobaczymy, jak będę mogła Ci pomóc.

Możesz też zapisać się na newsletter – nie ominie Cię żaden wpis na blogu, wydarzenie ani informacja dotycząca bloga, a dodatkowo otrzymasz super praktyczną checkliste, z którą zorganizujesz zgromadzenie wspólników swojej spółki krok po kroku, bez bólu głowy i bez kosztownych wpadek.

jak zorganizować zgromadzenie wspólników spółki z o.o.

Pozdrawiam,

Agata

Zastrzeżenia:

Dokładam wszelkich starań, żeby wpisy na blogu były rzetelne i aktualne, jednak służy on raczej zwróceniu uwagi czytelników na pewne kwestie niż udzieleniu konkretnych rad. Mnogość sytuacji i stanów faktycznych powoduje, że opisane przeze mnie przepisy lub instytucje mogą nie mieć zastosowania we wszystkich przypadkach, a ponadto częste zmiany przepisów oraz ich interpretacji mogą skutkować utratą aktualności wpisów.

Zalecam zawsze zasięgnąć indywidualnej porady prawnej, gdyż tylko wówczas można mieć pewność co do stanu prawnego i podjętych na jego podstawie decyzji.

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów oraz zdjęć opublikowanych na stronie https://zarzad-spolki-zoo.pl jest dozwolone jedynie pod warunkiem wcześniejszego uzyskania mojej zgody. Nie narusza to uprawnień wynikających z dozwolonego użytku lub innych wyjątków prawa autorskiego. Każda kopia tekstu musi być w widoczny sposób opatrzona imieniem i nazwiskiem autora oraz oświadczeniem o treści: „Materiał ten pochodzi z bloga www.zarzad-spolki-zoo.pl. Zawarte w nim informacje mogą być już nieaktualne.”

Podziel się wiedzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.